Oktatók

Oktatók

Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi

• Kertészné Hidvégi Zsuzsanna (heti szakkör / általános iskolai énekkar)
• Lengyelné Nagy Margit (témanap / tematikus iskolai zenei napok)
• Altsach Gergely (témahét / zenei témahét)

Csurgay Franciska Általános Iskola, Táborfalva

• Szabóné Nagy Annamária (tehetséggondozás / zenei és ének tehetséggondozás általános iskolásoknak; témanap / tematikus iskolai zenei napok; témahét / Csutorás tábor általános iskolásoknak)

Körzeti Általános Iskola Dunaszeg

• Kozma Adél (tehetséggondozás / zenei és ének tehetséggondozás általános iskolásoknak)
• Bakosné Polgár Ildikó (témanap / tematikus iskolai zenei napok)
• Kozmáné Pozsgai Éva (témahét / Csutorás tábor általános iskolásoknak)

Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zeneiskola - Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Budapest

• Urné Őri Csilla (heti szakkör / általános iskolai énekkar)
• Belejné Apró Veronika (verseny / zenei gyakorlati és elméleti háziverseny)
• Migrócziné Vaig Júlia (verseny / zenei gyakorlati és elméleti háziverseny)

Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya

• Sándor Edit (verseny / zenei gyakorlati és elméleti háziverseny)
• Salló Győzőné (verseny / zenei gyakorlati és elméleti háziverseny; témahét / kórustábor)
• Sárközyné Pomázi Ágnes (témanap / tematikus iskolai zenei napok)

Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd

• Soltész Nagy Lászlóné (heti szakkör / középiskolai énekkar)

Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Érd

• Nagyné Rápli Györgyi (heti szakkör / általános iskolai énekkar; témahét / kórustábor)
• Maitz Ferenc (témahét / zenei témahét)

Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája, Kecskemét

• Sulcz Ferenc Zoltán (tehetséggondozás / zenei és ének tehetséggondozás általános iskolásoknak; témanap / tematikus iskolai zenei napok)
• Sulczné Dr. Bükki Éva (témahét / Csutorás tábor általános iskolásoknak)

Mezőtúri Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Óvoda, Pedagógiai Szakszolgálat és Könyvtár Bárdos Lajos Alapfokú Művészetoktatási Intézménye

• Csider István (tehetséggondozás / zenei és ének tehetséggondozás általános iskolásoknak; témanap / tematikus iskolai zenei napok; témahét / Csutorás tábor)

Mezőtúri Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Óvoda, Pedagógiai Szakszolgálat és Könyvtár Százszorszép óvodája - 3. számú intézményegysége

• Szabóné Török Sarolta (tehetséggondozás / zenei és ének tehetséggondozás óvodásoknak; témahét / Csutorás tábor óvodásoknak)
• Tolnay Gáborné (témanap / tematikus óvodai zenei napok)

Molnár Mátyás Általános Iskola, Túristvándi

• Dr. Tilkiné Tarpai Anikó (tehetséggondozás / zenei és ének tehetséggondozás általános iskolásoknak; témanap / tematikus iskolai zenei napok; témahét / Csutorás tábor általános iskolásoknak)

Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium, Budakeszi

• Fodor András (heti szakkör / középiskolai énekkar)
• Pitter Károly (tehetséggondozás / zenei és ének tehetséggondozás középiskolásoknak)

Szolnoki Szolgáltatási Szakközép- és Szakiskola Vásárhelyi Pál Közgazdasági és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Tagintézmény

• Sárszeginé Terjéki Katalin (heti szakkör / középiskolai énekkar)

Veres Pálné Gimnázium, Budapest

• Réger Mónika (heti szakkör / középiskolai énekkar; tehetséggondozás / zenei és ének tehetséggondozás középiskolásoknak)

Hírlevél feliratkozás

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy értesüljön legfrissebb eseményeinkről, híreinkről.

Kapcsolat

Lépjen velünk kapcsolatba elérhetőségeinken.

  • Telefon: +36/1/225-3713

Kövessen minket!

Kövessen minket a közösségi hálózaton.
Ön itt van: Főoldal TÁMOP Oktatók